Tréninky

Aktuality

Odpadají tréninky v pátek 20. 10. 2017

18.října 14:11:10 admin

Vážení rodiče a členové,
v pátek 20. 10. 2017 odpadají tréninky v ZŠ Novoborská z důvodu ředitelského volna.

Příprava před MČR v karate

1.října 23:25:12 admin

Vážení návštěvníci, členové a sportovní přátelé,
ve sdíleném dokumentu níže můžete sledovat přípravu našich reprezentantů před blížícím se Mistrovstvím České Republiky v karate, které proběhne začátkem prosince 2017.

Aktualizovaný přehled tréninků

28. a 29. září odpadají tréninky

25.září 15:31:17 admin

Vážení rodiče a členové,
z důvodu státního svátku a následného volna odpadají ve čtvrtek a v pátek (28. a 29. 9. 2017) tréninky ve všech lokalitách.

První tréninky

4.září 13:17:00 admin
Organizace kurzů v novém školním roce 2017/2018:

Vážení návštěvníci, přinášíme termíny prvních tréninků v tomto školním roce. Podrobnosti,  týkající se konkrétních tréninků, jsou zveřejněny na stránkách příslušných kurzů.

  • Černý Most - od 14. 9.
  • Prosek - 11. 9.
  • Říčany - 13. 9., (Karate rodičů s dětmi od 18. 9.)
  • Staré Ďáblice (ZŠ Ďáblice) - 19. 9.
  • Nové Ďáblice (ZŠ Burešova) - 21. 9. 
  • Letňany - 18. 9. 

Těšíme se na setkání v tělocvičně!

Příměstský tábor karate

28.srpna 14:08:00 admin

Vážení rodiče a členové, 
níže přinášíme informace a potřebné dokumenty k příměstskému táboru karate, který se uskuteční v termínu 30. 8. - 1. 9. v Zelenči. 

Podrobné informace
Potvrzení o bezinfekčnosti

Organizace nového školního roku

16.srpna 20:46:00 admin

Vážení návštěvníci, členové a sportovní přátelé,
v následujícím týdnu proběhne aktualizace rozpisů tréninků a webových stránek. Akutálně dostupné informace jsou platné pro uplynulý školní rok.

Přihlašování na tréninky bude opět probíhat formou informačního systému, kde budou všem stávájícím členům nabídnuty příslušné tréninkové možnosti.

O všech dalších náležitostech Vás budeme s předstihem informovat. 

... Celý článek

Olympiáda dětí a mládeže 2017 - 3. místo Šárky Makovcové

24.července 11:26:00 filip

ŠÁRKA Makovcová a TOMÁŠ Vinničenko reprezentovali Hl. m. Prahu a klub SK Kamiwaza karate na Letní OLYMPIÁDĚ dětí a mládeže v Brně! ŠÁRKA Makovcová získala úžasné 3.MÍSTO!

Očima Anety Markušové: Za celý Pražský kraj byli z našeho klubu SK KAMIWAZA karate nominováni naši dva výborní reprezentanti Šárka Makovcová a Tomík Vinničenko na LODM v Brně,... Celý článek

Online z cesty ze soustredeni

15.července 11:30:00 filip

Jsme na ceste. Predpokladany prijezd do Prahy je ve 13:00. Behem cesty se pokusime aktualizovat info na Facebooku. 

Deník malého bojovníka ze soustředění

13.července 10:41:00 filip

6. den - pátek

Už se nám sice blíží konec soustředění a těšíme se na rodiče, ale vůbec se nám domů nechce. Několik z nás se ptalo trenérů, proč netrvá soustředění dva, nebo tři týdny. Před dopoledním tréninkem nás čekalo mnoho dalších her. Např. velmi oblíbené Sumo, nebo např. hra na čísla, kdy se nám hrozně moc líbilo, když nám trenéři... Celý článek

Pozdrav ze soustředění

9.července 17:31:00 filip

Posíláme první pozdrav ze soustředění. Již jsme po dobrém obědě. Všechny děti jsou v pořádku a spokojené. V současné době jsou na prozkoumávání okolí kde hrají s trenéry různé hry a užívají si slunečného počasí.

Další informace budeme průběžně aktualizovat. 

... Celý článek

Podrobné informace k letnímu soustředění karate

11.června 15:46:00 admin

Vážení rodiče a členové, přinášíme informace a potřebné dokumenty k letnímu soustředění karate. Potřebné dokumenty naleznete též v sekci "Ke stažení".

Při odjezdu je nezbytné odevzdat následující dokumenty:
Potvrzení o zdravotní způsobilosti s razítkem lékaře (nesmí být starší než 1 rok) - místo tohoto potvrzení lze použít průkaz karate s razítkem od lékaře
Potvrzení o bezinfekčnosti / prohlášení zákonných zástupců
Zmocnění dle zákona o lékařských službách
Ofocenou kartičku pojištěnce (případně originál)
- oproti loňskému roku není nutné odevzdávat očkovací průkaz či jeho kopii

Podrobnosti a seznam věcí  pdf soubor
Zdravotní způsobilost  pdf soubor
Prohlášení zák. zástupců, potvrzení o bezinfekčnosti  pdf soubor
Zmocnění dle zákona o zdrav. službách  pdf soubor

... Celý článek

Časový harmonogram zkoušek - aktualizováno

5.června 00:00:00 filip

Termíny zkoušek:

 

st 28. 6. 2017 - Říčany (bílé pásky) - Časový harmonogram zkoušek zde

----------------

so 13. 5. 2017 - Praha - Kyje (žluté a vyšší pásky):  Časový harmonogram zkoušek... Celý článek

Termín posledních tréninků ve školním roce 2016/2017

31.května 08:12:00 filip

Termín posledních tréninků ve školním roce 2016/2017:

Černý Most : do 22. 6. 2017

Ďáblice : do 20. 6. 2017

Letňany : do 15. 6. 2017

Prosek : do 23. 6. 2017

Říčany : do 22. 6. 2017

 

Příměstský tábor karate

31.května 00:00:00 admin

Vážení rodiče a sportovní přátelé, 
rádi bychom Vás pozvali na Příměstský tábor karate, který se bude konat v termínu 30. 8. 2017 - 1. 9. 2017 v Zelenči u Prahy. Přidejte se k nám na libovolný počet dnů a užijte si tábor s námi.

Společně zažijeme dobrodružství. Jako praví asijští bojovníci budeme plnit úkoly a prověříme své schopnosti. V průběhu celého tábora budeme  procházet cestou asijských dovedností. Součástí cesty budou kromě plnění řady úkolů, tréninky karate, hry a také výtvarný program. Ve výtvarném
programu se mimo jiné ponoříme do sebe sama a to prostřednictvím posvátných tibetských kruhů mandal. To vše společně prožijeme v blízkosti Prahy v obci Zeleneč.

Více informací zde: Informace - Karate Kid 2017

Přihlašování naleznete v oddílovém informačním systému pod položkou "Akce".

... Celý článek

Přebor středočeského svazu karate

30.května 09:17:00 admin

Vážení členové klubu,
v sobotu 10. 6. 2017 pořádá náš klub v Říčanech u Prahy soutěž Přebor Středočeského svazu karate. Tento turnaj je otevřený pro všechny děti z našeho klubu, které cvičí sportovní zápas kumite a mají 8.+7.kyu, tzn. bílý pásek s červeným proužkem, nebo žlutý pásek. Navíc pro děti z říčanského klubu, které mají zelený, či fialový pásek je soutěž nominační na Mistrovství ČR, které proběhne v prosinci 2017.

Přijďte si zasoutěžit v kumite a nabrat zkušenosti. Na soutěži můžete kromě medailí a diplomu také získat titul "Přeborník kraje". Propozice naleznete zde: http://www.spirit-sport.cz/download/2017/propozice_prebor_stredoceskeho_kraje.pdf

Registrace (pro členy našeho klubu) probíhá prostřednictvím našich stránek: http://www.kamiwaza.cz/prebor-prihlasovani.php

V případě dotazů kontaktujte Filipa Milera na tel.: 724 087 228, či trenéry na tréninku. 

... Celý článek

Ukázkové hodiny

17.května 06:08:00 admin

Vážení rodiče a sportovní přátelé,
jak jsme již informovali na tréninku, proběhnou v níže uvedených lokalitách ukázkové hodiny, spojené s předvánočními tréninky.

Ukázkové hodiny - otevřené tréninky (vždy v čase standardního tréninku):

Karate:

Černý Most - Pondělí... Celý článek

KAMIWAZA v Karlových Varech 13 MEDAILÍ - Lázeňský Pohár 2017

14.května 00:00:00 admin

SOBOTA 13.5.2017

KAMIWAZA v Karlových Varech 13 MEDAILÍ ? Lázeňský Pohár 2017 (trenér: Aneta Markušová)

Opět další sobota, co naši závodníci reprezentovali náš klub, tentokráte ale v Karlových Varech, kde proběhla řada opravdu tvrdých a těžkých zápasů.
Závodníci našeho klubu mají téměř každý víkend soutěže, což je pro ně velmi fyzicky náročné, ale každou touto soutěží se ohromně zlepšují, získávají více zkušeností a stávají se z nich zkušení závodníci. Musím říct, že do tréninků a příprav věnují své maximum, které se jim pak vrací ve výsledcích právě na soutěžích, kde pak získávají cenné kovy a zanechávají svou dřinou skvělé výsledky celému našemu klubu!  
K
rásných 13 medailí z této soutěže jsou opravdu za velmi tvrdou práci všech našich závodníků! Musím zde velmi pochválit naši závodnici Sáru Svobodovou, která si doslova tvrdě a bezkonkurenčně vybojovala dvě zlaté medaile, jak za svou kategorii, tak i za kategorii OPEN, což je bez rozdílu hmotnosti, tudíž velmi náročná kategorie ? jako věcnou cenu získala od pořadatelů ,,tablet,,.

Velká gratulace patří VŠEM za skvělé výkony!

  ... Celý článek

Zkoušky 8. a 9. kyu - BÍLÉ PÁSKY

7.května 21:46:00 admin

Vážení rodiče,
jak jsme již dříve avizovali, přinášíme informace ke zkouškám na malý (9. kyu, modrý proužek) a velký (8. kyu, červený proužek) bílý pásek.

Stále máte možnost využít přihlášení na Letní soustředění karate, na kterém zbývá ještě několik volných míst. Více o akci: http://www.spirit-sport.cz/download/2017/letni_soustredeni_karate_2017_propozice.pdf

Termín přihlašování jsme posunuli z důvodů svátků do 14. 5. 2017 či do zaplnění kapacity.

Pro děti, které ještě na žádných zkouškách nebyly a budou to pro ně první zkoušky karate, platí zkoušky na 9. kyu. Pro pokročilejší, mající již 9. kyu a průkaz karate, platí zkoušky na 8. kyu a vyšší. Zkoušky jsou nepovinné, ale doporučené. Je dobré, aby se děti rozvíjely. V případě, že si nejste jisti účastí svého dítěte na zkouškách, můžete se poradit s trenéry. Případné další opravné zkoušky již znovu neplatíte. 

Zkoušky jsou otevřené pro veřejnost. Časový harmonogram bude zveřejněn na našem webu, dle počtu přihlášených dětí. Pozor, zkoušky budou probíhat v různých dnech. Níže naleznete podrobné informace k jednotlivým páskům a termíny zkoušek v jednotlivých lokalitách.

... Celý článek

Cesta z Jarního sousteřdění

1.května 15:44:00 filip

Vážení rodiče, autobusy z jarního soustředění budou vyjíždějí v předem určený čas. Počítáme s časem příjezdu v 17:30, jak bylo předem plánováno. Online informace se pokusíme zveřejňovat na našem FACEBOOKU KAMIWAZA KARATE

 

 

DENÍK MALÉHO BOJOVNÍKA Z JARNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ - aktualizováno 1. 5. 2017

30.dubna 23:56:00 filip

DENÍK MALÉHO BOJOVNÍKA ZE SOUSTŘEDĚNÍ - 1. den

Máme za sebou první den. Bylo to super. Než jsme se nadáli, dojeli jsme do hotelu. Trenéři nás rozdělili podle našeho přání do pokojů. Většina z nás je ubytovaná ve čtyřlůžkových pokojích. Téměř hned po příjezdu jsme vyběhli ven, kde nás trenéři rozdělili na tréninková a herní družstva. Jsem ve... Celý článek

Pozdrav z jarního soustředění

29.dubna 15:05:00 admin

Posíláme pozdrav z jarního soustředění ve Vysokém n. Jizerou.

Všichni jsme v pořádku dorazili, děti jsou po obědě a chystáme se na odpolední program.

Zkoušky STV - 7. a vyšší kyu

27.dubna 16:13:00 admin

Vážení rodiče a členové,
níže naleznete informace ke zkouškám na stupně technické vyspělosti (STV, pásky), v tomto případě ke zkouškám na 7. kyu (žlutý pásek) a vyšší. O zkouškách na 9. a 8. kyu budeme informovat v následujícím týdnu.

Termíny zkoušek:

13. 5. 2017 - tělocvična v Kyjích - ČASOVÝ HARMONOGRAM ZDE
27. 5. 2017 - tělocvična v Kyjích - Časový harmonogram zkoušek zde

Zkoušky na nižší STV (8. a 9. kyu) proběhnout vždy v dané lokalitě v době tréninku.

... Celý článek

Jarní soustředění - podrobné info

14.dubna 09:33:00 filip

Vážení rodiče,
termín odjezdu na jarní soustředění se blíží, níže naleznete veškeré informace a dokumenty, které budete k odjezdu potřebovat.

Veškeré dokumenty najdete též v sekci Ke stažení.

Informace k soustředění, seznam věcí atd.: Celý článek

Úspěšný víkend reprezentantů SK KAMIWAZA

11.dubna 11:35:00 admin

Tento víkend byl pro náš klub SK Kamiwaza karate velmi náročný, ale také velmi úspěšný, jelikož se zúčastnil hned 4 velmi důležitých akcí. Níže přinášíme jejich zhodnocení a výsledky.

Sobota 8. 4. 2017:

POHÁR NADĚJÍ ? Česká Lípa (trenér: Karolína Lacinová, asistent: Lukáš Kotlík)

Dne 8.4.2017 se náš klub SK Kamiwaza karate zúčastnil soutěže v České Lípě s názvem POHÁR NADĚJÍ, kde byla možnost startů i pro naše malé začínající kumiťáčky. Náš tým se v obrovském počtu účastníků rozhodně neztratil a vedl si velmi úspěšně!

Výsledky:

1. místa:
Štěpánka Krejčí
Olejník Jakub

2. místa:
Linda Pavlasová
Štainbruch Antonín

3. místa:
Barbora Dušková
Nikita Bočkov
Šárka Nováková

5. místa:
Vašek Šolc

... Celý článek

Velikonoční prázdniny

10.dubna 11:52:00 admin

Vážení rodiče a členové,
z důvodu Velikonoc a odpadají v následující dny tréninky:

čtvrtek 13. 4. - všechny lokality
pátek 14. 4. - Prosek
pondělí 17. 4. - všechny lokality

Přejeme příjemné prožití volna načerpání energie do dalších tréninků. :)

 

KAMIWAZA CUP 2017 - zhodnocení

4.dubna 14:57:00 admin

Nikoho již nepřekvapí, že každý ročník Kamiwaza Cupu se vyznačuje nějakou novinkou; ten letošní v tomto směru rozhodně nebyl troškař a přinesl novinku zcela zásadní: místo konání. Přihlášeno bylo letos přes 350 soutěžících a sportovní akce takovýchto rozměrů si již zaslouží odpovídající prostor. Dějištěm sobotní soutěže se tak stala sportovní hala Jedenáctka VS na Chodově v Praze 4, moderní, přehledné a velmi dobře vybavené zázemí s kapacitou pro více jak 300 diváků. Pro snazší orientaci v tomto novém a rozlehlém prostředí byl dětem hned u příchodu rozdáván návod s instrukcemi, jak v průběhu dne v hale postupovat.

... Celý článek

Jarní soustředění karate

29.března 21:37:00 admin

Rádi bychom vám připomněli, že se blíží termín uzávěrky přihlášek na jarní soustředění, které se bude konat ve dnech 29. 4. - 1. 5. 2017 ve Vysokém nad Jizerou a kde budou mít děti již tradičně možnost pod naším vedením zdokonalit své sportovní dovednosti, blíže poznat své trenéry a kamarády a samozřejmě si užít krásného prostředí na pomezí Jizerských hor. O soustředění je každoročně velký zájem, nicméně ještě několik míst zbývá - neváhejte, jakmile bude kapacita zaplněna, budou další zájemci přihlášeni jako náhradníci.

Termín přihlašování je do 7. 4. 2017 (ev. do naplnění kapacity) a to výhradně přes oddílový informační systém (https://system.spirit-sport.cz), jak jsme již informovali.

 

... Celý článek

KAMIWAZA CUP - ROZLOSOVÁNÍ A PODROBNÉ INFO - aktualizováno

24.března 04:53:00 filip

Všichni závodníci, kteří soutěží v kategorii technik a kata do haly přijdou před začátkem turnaje v 8:30 - 8:45(turnaj začíná po 9:00, kdo přijde po začátku své kategorie, nemůže startovat).
Děti, které soutěží pouze v kategorii kumite (zápasu), nebo chytání pásku mohou přijít do haly až po 11:00 (případně na svoji kategorii dle časového harmonogramu, který bude zveřejněn na našem webu).

... Celý článek

KAMIWAZA CUP 2017

28.února 10:10:00 admin

Vážení sportovní přátelé a rodiče,
již za pár týdnů a to v sobotu 25. 3. 2017 proběhne další ročník naší soutěže Kamiwaza cup 2017, který je určen pro všechny děti z našeho klubu (včetně začátečníků).

Jedná se o uzavřený turnaj karate našeho klubu, kde mají Vaše děti jedinečnou šanci poměřit si své dovednosti a výkony se stejně starými a shodně pokročilými dětmi v malých skupinkách dělených ještě na chlapce a dívky. Hlavním cílem tohoto turnaje je podpora dětí a nabrání zkušeností do budoucna. Ani letošní začátečníci se rozhodně nemusejí obávat. Za uplynulou dobu si osvojili potřebné základní techniky, které budou předmětem jejich soutěžních disciplín, které jsou speciálně pro ně vytvořeny. Navíc je pro děti z SK KAMIWAZA KARATE připravena speciální část soutěže "chytání pásků".

Rodiče budou moci sledovat své děti přímo z tribuny.

Aktualizaci informací a rozlosování můžete sledovat v aktualitě zde: ZDE

Podrobné informace naleznete na www.kamiwaza.cz v propozicích Kamiwaza cupu 2017 pdf soubor.

Děti je možné přihlásit pouze elektronicky do 22. 3. 2017 prostřednictvím webového formuláře.

Hromadné přihlašování pro pozvané kluby je možné formou tohoto formuláře: Hromadné přihlašování

Přihlášení je platné po zaplacení startovného (200 Kč, případně 300 Kč pro start v obou kategoriích techniky/kata + kumite) u trenérů.

... Celý článek

Důležité klubové akce

28.února 00:00:00 admin

Vážení rodiče a členové,
rádi bychom Vás informovali o termínech akcí, které jsou pro Vás či Vaše děti připraveny na první polovinu roku 2017. O jednotlivých akcích budeme vždy s předstihem podrobně informovat, nicméně přihlašování na některé akce je již spuštěno v oddílovém systému a můžete se již nyní přihlásit.
Přehled akcí je k dispozici též v kalendáři akcí.

 

 

 

Termíny:

25. 3. - KAMIWAZA CUP - motivační soutěž pro všechny děti (více zde)

29. 4. - 1. 5. - JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ (možnost přihlášení již nyní, propozice zde)

9. - 15. 7 - LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ (možnost přihlášení již nyní, propozice zde)

30. 8. - 1. 9. - PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR (bude upřesněno)

 

... Celý článek

Výsledky ze soutěže Radotín cup 2017.

27.února 07:24:00 filip

Kamiwaza na soutěži Radotín cup 2017 získala 37 medailí. Gratulujeme všem za skvělou reprezentaci.

 

1.místo techniky / kata
Linda Pavlasová
Štěpánka Krejčí

2.místo... Celý článek

Kalendář soutěží na první polovinu roku 2017

23.února 00:00:00 admin

Vážení členové a sportovní přátelé, přinášíme rozpis soutěží a akcí, které nás čekají do konce školního roku.

Aktualizovaný kalendář naleznete v sekci Kalendář akcí. Případně si aktuální verzi kalendáře s detailnějším popisem, komu je jaký závod určen, můžete stáhnout zde: Kalendář akcí do konce školního roku 2017 - pdf

 

 

 

 

... Celý článek

Barbora Lacinová na ME JUNIORŮ

17.února 21:59:00 filip

Dnes Barbora Lacinová reprezentovala Českou republiku na ME juniorů v Sofii. I přes vynikající formu a její obětavost bohužel v eliminacích prohrála se závodnicí z Ruska. I tak Barča předvedla úžasný výkon a nejen za skvělou reprezenatci našeho klubu, ale také za vzornou reprezentaci České republiky Barče gratulujeme a děkujeme. Jsme na ni hrdí.

Celý článek

Barbora Lacinová odletěla na Mistrovství Evropy

15.února 19:07:00 filip

Členka našeho klubu, a naše odchovankyně Barbora Lacinová, dnes odletěla do bulharské Sofie reprezentovat Českou republiku na Mistrovství Evropy juniorů. Startovat by měla již v pátek v 9:00. Pokusíme se Vám předat informace přímo z haly. Barčo, moc ti držíme palce, ať vše dopadne podle tvých představ.

Celý článek

Únorové prázdniny

1.února 12:57:00 admin

Únorové prázdniny: 

Z důvodu pololetních a jarních prázdnin neprobíhají v níže uvedených termínech a lokalitách tréninky: 

V pátek 3. 2. 2017 ve všech lokalitách.

Od 6. - 10. 2. 2017 v lokalitách: Černý Most, Ďáblice, Letňany, Prosek.

Od 13. - 17. 2. 2017 v lokalitách Říčany, Zeleneč.

 

Nákup členských známek Českého svazu karate pro rok 2017

22.ledna 15:51:00 admin

Vážení rodiče a členové klubu,
stejně jako v minulých letech je potřeba pro aktivní členství Vás, či Vašeho dítěte v Českém svazu karate zakoupit známku ČSKe na rok 2017. Známky existují pouze v elektronické podobě (do průkazu karate se již několik let nelepí) v databázi Českého svazu karate, resp. na webu jeho servisní organizace (databáze ČUBU). Cena je stejná jako v minulém roce a to 300 Kč za kalendářní rok 2017.

Platbu známky Českého svazu karate (ČSKe) v hodnotě 300 Kč, je možné provést pouze hotově u trenérů na trénincích do 5. 2. 2017! Po tomto termínu může být cena známky z důvodu administrativních nákladů a dalších poplatků (vč. bankovních poplatků) 350 Kč!

Upozorňujeme, že bez zakoupené známky ČSKe se NEMŮŽE ČLEN ÚČASTNIT ZÁVODŮ, ZKOUŠEK a neběží mu čekací lhůta na zkoušky. Podrobné informace naleznete níže.

... Celý článek

1. tréninky v roce 2017

29.12.2016 00:00:00 filip

S blížícím se začátkem roku 2017 se již velice těšíme na tréninky, které nás v roce 2017 čekají. Z důvodu školního volna a zavřených tělocvičen začínají všechny tréninky od úterý 3. 1. 2017. Těšíme se na Vás. 

 

 

Šťastné a veselé Vánoce!

24.12.2016 12:33:00 admin

Vážení sportovní přátelé, přejeme Vám tímto krásné a pohodové prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2017. Mnoho úspěchů a to nejen sportovních, štěstí a radosti přeje tým SK KAMIWAZA KARATE.

Těšíme se na nové zážitky po Novém roce a děkujeme, že jste s námi!

 

 

 

 

 

... Celý článek

Ukázkové hodiny - předvánoční tréninky

16.12.2016 15:40:00 admin

Vážení rodiče a sportovní přátelé,
jak jsme již informovali na tréninku, proběhnou v níže uvedených lokalitách ukázkové hodiny, spojené s předvánočními tréninky.

Ukázkové hodiny - otevřené tréninky (vždy v čase standardního tréninku):

Karate:

Černý Most - Pondělí 19. 12. + Úterý 20. 12.

Prosek - Pondělí 19. 12. + Středa 21. 12.

Letňany - Čtvrtek 22. 12.

Ďáblice - Úterý 20. 12.

Volejbal:

Černý Most - Čtvrtek 22. 12.

Street Dance:

Černý Most - Středa 21. 12.

 

Poslední tréninky v roce 2016 proběhnou ve čtvrtek 22. 12., pokud se jedná o normální tréninkový den. V období mezi svátky tréninky odpadají, začínáme opět 3. 1. 2017.

... Celý článek

MČR 2016 - očima Anety Markušové

8.12.2016 15:32:00 filip

MČR 2016 - očima Anety Markušové 

      

Ve dnech 3. - 4.12.2016 se v Praze v Podvinném... Celý článek

Odpadá trénink v Zelenči

7.12.2016 09:52:00 filip

Z důvodů nemocí trenérů dnes (7.12.2016) bohužel odpadá trénink karate v Zelenči. Termín náhradní hodiny bude upřesněn. 

Fandíme našim reprezentantům

30.11.2016 12:50:00 filip

Již tento víkend proběhne přímo v Praze MISTROVSTVÍ ČR 2016. I zástupci SK KAMIWAZA KARATE celý rok tvrdě trénovali, aby se na MČR probojovali. Vy je můžete přijít podpořit a přitom se podívat na to nejlepší co české karate nabízí. Blíže už to nebude. Pokud budete mimo Prahu a chcete se podívat alespoň na část MČR 2016, pak Česká televize... Celý článek

ČASOVÝ HARMONOGRAM ZKOUŠEK

24.11.2016 13:37:00 filip

Časový harmonogram a podrobné informace ke zkouškám naleznete ZDE

Zkoušky STV

10.11.2016 16:06:00 admin

Vážení rodiče a členové,
níže naleznete informace ke zkouškám na stupně technické vyspělosti (STV). Zkoušky jsou nepovinné a jsou určeny jako náhradní, resp. opravné zkoušky pro děti, které poslední zkoušky neudělaly, případně se jich neúčastnily. Další termín zkoušek bude v druhém pololetí školního roku 2016 / 2017. Zkoušky proběhnou v NEDĚLI 27. 11. 2016 v tělocvičně TJ KYJE (Hamerská 1307, Praha 9 - Kyje). Podle počtu přihlášených budou děti rozděleny do časových bloků (cca od 9:00 do 16:00). Časový harmonogram naleznete ZDE

... Celý článek

Prázdniny na Proseku

7.11.2016 23:20:00 filip

Z důvodů konání školních akcí (blokace tělocvičny školou), státního svátku a ředitelského volna připomínáme, že od pondělí 14. 11 do neděle 20.11. 2016. odpadají na Proseku tréninky.

DĚTSKÁ LIGA KUMITE - informace k závodům

4.11.2016 19:50:00 filip

Seznam dětí v jednotlivých kategoriích naleznete: ZDE

Časový harmonogram naleznete: ZDE

Připomínáme, že časový harmonogram je pouze orientační. Každý závodník musí být v hale nejpozději jednu... Celý článek

Objednávání klubového oblečení a sportovního vybavení

23.10.2016 14:11:00 admin

Vážení rodiče,
rádi bychom Vám, stejně jako každý rok, nabídli možnost zakoupit pro své děti klubové oblečení a vybavení pro karate.

KLUBOVÉ OBLEČENÍ

Naše klubová kolekce nabízí klubová trička, klubové soupravy i samostatné klubové bundy.

Červená kolekce KAMIWAZA je s... Celý článek

Ředitelská volna 24. - 25.10., Podzimní prázdniny 26.-27.10.2016

18.10.2016 19:08:00 LuckaD

Připomínáme:

v pondělí 24.10. a v úterý 25.10. - TRÉNINKY ODPADAJÍ  na Č.Mostě a v Ďáblicích (ve školách jsou ředitelská volna)

ve středu 26.10. a ve čtvrtek 27.10. - TRÉNINKY ODPADAJÍ ve všech lokalitách (podzimní prázdniny)

Děkujeme za pochopení.

Váš SK SPIRIT a KAMIWAZA KARATE

 

Dětská sportovní liga kumite

12.10.2016 11:47:00 admin

Vážení rodiče, sportovní přátelé,

touto cestou zveme všechny děti cvičící sportovní kumite na náš dětský turnaj, který proběhne v neděli 6. 11. 2016 v Říčanech. Dítě je nutné přihlásit nejpozději do 2. 11. 2016 (prostřednictvím elektronické přihlášky níže, jiná forma přihlášení není možná) a současně zaplatit startovné 200 Kč trenérům na tréninku.

Propozice k turnaji naleznete zde: Dětská liga kumite

Pravidla: Vysvětlení pravidel soutěže

Přihlášení na soutěž: Přihlašovací formulář

... Celý článek

Nábor nových členů na karate

1.9.2016 21:52:00 filip

Vážení návštěvníci,

i tento rok bude probíhat nábor nových členů na karate ve všech tréninkových lokalitách v Praze a přilehlém okolí, tedy jak pro Černý Most, tak i pro Prosek, Letňany, Ďáblice a Říčany.

V případě zájmu o karate pro začátečníky ve školním i... Celý článek