Tréninky

Aktuality

KAMIWAZA CUP 2017

28.2.2017 10:10:00 admin

Vážení sportovní přátelé a rodiče,
již za pár týdnů a to v sobotu 25. 3. 2017 proběhne další ročník naší soutěže Kamiwaza cup 2017, který je určen pro všechny děti z našeho klubu (včetně začátečníků).

Jedná se o uzavřený turnaj karate našeho klubu, kde mají Vaše děti jedinečnou šanci poměřit si své dovednosti a výkony se stejně starými a shodně pokročilými dětmi v malých skupinkách dělených ještě na chlapce a dívky. Hlavním cílem tohoto turnaje je podpora dětí a nabrání zkušeností do budoucna. Ani letošní začátečníci se rozhodně nemusejí obávat. Za uplynulou dobu si osvojili potřebné základní techniky, které budou předmětem jejich soutěžních disciplín, které jsou speciálně pro ně vytvořeny. Navíc je pro děti z SK KAMIWAZA KARATE připravena speciální část soutěže "chytání pásků".

Rodiče budou moci sledovat své děti přímo z tribuny.

Aktualizaci informací a rozlosování můžete sledovat v aktualitě zde: ZDE

Podrobné informace naleznete na www.kamiwaza.cz v propozicích Kamiwaza cupu 2017 pdf soubor.

Děti je možné přihlásit pouze elektronicky do 22. 3. 2017 prostřednictvím webového formuláře.

Hromadné přihlašování pro pozvané kluby je možné formou tohoto formuláře: Hromadné přihlašování

Přihlášení je platné po zaplacení startovného (200 Kč, případně 300 Kč pro start v obou kategoriích techniky/kata + kumite) u trenérů.

Jelikož chceme zachovat minimální cenu startovného, ale současně se jedná o náročný projekt, rádi bych touto cestou oslovili ty z Vás, kteří mají možnost a chuť podílet se sponzorsky. Případně ty z Vás, kteří mají možnost zprostředkování možného firemního sponzora. Sponzorsky můžete podpořit tento dětský turnaj buďto finančně či na věcných odměnách pro závodníky, a to buď plošně (př.: drobná sladkost pro každého účastníka, hopík, propiska, samolepky apod.) nebo jen pro medailisty (př.: šňůry na klíče, malý plyšák, ev. tričko apod.) nebo věcně přispět do tomboly. Případným firemním sponzorům můžeme nabídnout možnost odpočtu daně, propagaci přímo ve sportovní hale, v internetových mediích či na jiných propagačních materiálech.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
Filip Miler - filip.miler@spirit-sport.cz

[gallery id="50"]