Deník malé bojovníka - pondělí

12. 7. 2022

Někteří z nás se probudili opravdu brzo, ale museli jsme počkat, až bude budíček, abychom mohli jít na rozcvičku. Někteří tvrdí, že v 7:30 je moc brzo a že by rádi spali dál, ale spoustu z nás chtělo vstávat mnohem dřív.

Jakmile se rozlepily oči všem, tak jsme vyrazili ven na rozcvičku, abychom se pořádně probudili a užili si nadcházející den.
Po snídani nás už čekal dopolední program, kde jsme se dozvěděli o tématu celotáborové hry. Jak jsme tušili z nedělního večera, je letošním tématem Pevnost Boyard. Bude to tedy úplně jiná táborovka, protože nyní bude bojovat každý tým sám za sebe a překonávat všelijaké nástrahy, aby získal všechny potřebné klíče a kdo ví co ještě k otevření pokladnice na konci soustředění.
Trenéři nás rozdělili do týmů, kde máme zase možnost poznat nové kamarády a pod vedením zkušených kapitánů se vydat na cestu za pokladem. Celkem je nás 8 týmů, každý má svou barvu (dostali jsme suprové šátky, které nesmíme ztratit) a každý tým má přiděleného trenéra - patrona, který na tým dohlíží.
Musíme získat klíče k pokladnici, těch je 8 a času je málo, takže jsme se hned vydali na cestu - jdeme si pro ně!
Ještě jsme si tedy museli vymyslet název týmu a bojový pokřik, ale to nás ani nezpomalilo.

Dopoledne jsme stihli ještě trénink a pak už jsme spěchali na oběd a polední klid.

Po poledňáku jsme se pustili do plnění úkolů. Úkoly jsou docela těžké a občas nám dají pěkně zabrat - někdy na obratnost, jindy na paměť, rychlost, přesnost - každý je jiný.
Všechny týmy plní ve stejný čas jiné úkoly a ne všem se podařilo získat všechny klíče, ale trenéři říkají, že nás čeká ještě dlouhá cesta, která může s výsledkem zamávat.

Před tréninkem jsme si vzali kimona a stihli jsme společné focení, dokud jsou naše kimona zářivě bílá. Pak už jsme vyrazili na trénink zase každý se svou skupinou.

Odpoledne jsme si dali svačinu a uteklo to všechno strašně rychle. Za chvilku tu byla večeře a po ní večerní program - starší šli ještě cvičit (kdo chtěl), někdo šel ven na hry a spousta mladších se dívala na film.
Pak už jsme mazali spát, abychom byli plni energie na úterý. :)

Fotky z úkolů apod. přineseme ve středu. :)

Facebookový profil klubu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace