Deník malého bojovníka – 2. den - pondělí

9. 7. 2019

Deníčku, mám za sebou další skvělý den. Ráno nás probudil trenér a šli jsme na rozcvičku. Po snídani a úklidu v našem pokoji nás čekal dopolední program. Naši prefekti (vedoucí našich skupin) nám pomohli se seřadit a od profesorů jsme získali úkol: ozdobit jednotlivé koleje a upravit naše hůlky. Cíl tedy zněl jasně. Vrhli jsme se na to. Musím říct, že nás úprava hůlek moc bavila a tvorba kolejových praporů ještě víc.

Všichni z našeho týmu se zapojili. Po tvorbě praporů jsme se vydali na trénink. Na tréninky jsme rozděleni do několika tréninkových skupin a to podle toho, jaký máme pásek a jak dlouho chodíme na karate. Každá skupina má minimálně dva tréninky. Jeden dopolední a druhý odpolední. Jeden trénink se věnujeme sportovnímu zápasu kumite a ten druhý cvičíme techniky, kata apod. Starší mají ještě další speciální tréninky. Ty úplně nejstarší borci jsou z tréninku opravdu hodně unaveni. Občas usnou i na obědě. Po obědě jsem měli polední pauzu a těšili jsme se na odpoledne. Hned po poledním pauze se naše kolej vydala do Popletené vesnice, kde jsme soutěžili v Kouzelnickém člověče nezlob se. Po otevření truhly našich kolejí jsme se dozvěděli, že se máme přesunout do Hůlkova statku, kde nás čekal těžký úkol na naši mysl. Po vyluštění velmi těžkého zaklínadla jsme se přesunuli k truhle s pokladem, obsahujícím zlaté mince - bertíky, které budeme potřebovat v dalších dnech. Po svačině jsme šli na odpolední trénink. Tím den však ještě nekončil. Po večeři nás čekaly další soutěže, a to první kolo přetahované, střihané a kouzelnické míčované. Byla to bomba. Někteří členové našeho týmu nepotřebovali k přetahování ani obě ruce. Prostě jsme to zvládali jako borci. Trenérka Kája nám před spaním ještě přečetla pohádku na dobrou noc a hned potom jsme usnuli jak malé děti, což samozřejmě už nejsme. Už se těším na zítřejší den.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace