Deník malého bojovníka - 3. den - Pondělí

7. 5. 2018

Poslední den našeho soustřední. Ještě bych tu byl klidně měsíc. Po budíčku následovala rozcvička a snídaně. Je super, že nám opět svítilo sluníčko. Mohli jsme se tak opět těšit ven. Dopolední trénink byl opět plný her.

Např. jsme hráli hry v lese. Chvilku jsem si připadal jako malý bojovník ninja, který je schovaný a má suprácké schopnosti. Byla to fakt sranda. Dopoledne nás čekal ještě trénink. Někteří z nás běželi k sjezdovce, kde jsme cvičili. Součástí tréninku byl také například hrozně rychlí běh do sjezdovky se cviky karate. Byl to fakt mazec, ale úplně skvěle jsme to zvládli. Trenér nám vysvětlil, že je to dobré pro nás a děláme to pro sebe. I přesto, že to bylo náročné, tak jsem makal co to šlo. Chci být prostě jednička. Po obědě si zabalíme věci a pojedeme domů. Trenéři říkali, že dostaneme ještě nějaké diplomy a dárky. Že jsme to všechno perfektně zvládli. Ještě nás čeká vyhodnocení pokojů. Zatím vedou v bodování holky. My kluci tam trochu věci jako prasátka. Naše paní doktorka, která boduje pokoje však říkala, že nikdo z nás není takové čuňátko. Moc jsem si soustředění užil a už se těším na letní soustředění, které bude o letních prázdninách.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace