Deník malého bojovníka – 3. den – úterý

10. 7. 2019

A máme tu třetí den soustředění. Ráno se nám vůbec nechtělo z postele. Probudil náš až trenér s budíčkem. Když jsme šli na rozcvičku, tak řada z nás nemohla najít ani ponožky. Naštěstí nám trenéři s hledáním věcí neustále pomáhají. Po rozcvičce byla snídaně.

Ta je bufetová. Můžeme si vzít co chceme. Nejvíc nám chutná musli s mlékem a housky se šunkou, nebo džemem. Po snídani jsme měli čas na uklízení. Trenéři nám stále opakují, že si máme uklízet a také si brát čisté oblečení. Velmi často na to však zapomínáme. Stále nám to připomínají a dokonce nám občas musí najít naše ztracené ponožky, nebo spodní prádlo. Myslím, že máme v pokoji nějakého skřítka, protože mi to stále schovává. V dopoledním programu nás čekal velký zápas ve Famrfpálu. Bylo to opravdu velké. Měli jsme košťata a lítali jsme na nich. Fakt nás to dost bavilo. Dopoledne jsme zvládli ještě trénink. Učili jsme se nové věci. Po obědě a polední pauze jsme šli odpoledne hrát hry a k tomu ještě dohrát Famfrpál. Během odpoledního tréninku jsme se učili věci, které máme na zkoušky na další pásek. Trenéři říkali, že se nám to bude hodně hodit a že budeme napřed. Protože jsme unaveni tak nás trenéři šetří a večer jsme šli dokoukat dokumentární film Harry Potter a Kámen mudrců. První den jsme ho totiž nedokoukali. Ještě nám trenérka Kája přečetla pohádku na dobrou noc a šli jsme spát. Zítra nás čeká výlet, ale to je takové tajemství.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace