Deník malého bojovníka – 4. den – středa

11. 7. 2019

Ve středu ráno nám trenéři řekli, že půjdeme na výlet. Jediná skupina nejstarších vyrazila už v 7:30. My jsme na výlet šli až po obědě. Dopoledne jsem stihli si ještě zabalit věci a trénink, který byl super. Opět jsme se učili novou kata. Před odchodem na výlet nás trenér asi miliónkrát vrátil. Jednou neměl někdo ponožky, podruhé pití, pak zase pevné boty, nebo třeba bundu.

Odchod nám trval asi čtyři hodiny. Naštěstí jsme to zvládli. Cesta do města Tanvald byla fajn. Téměř celou dobu to bylo skopce. První místo, kam jsme chtěli jít, bylo hračkářství. Polovina z nás si nemohla vybrat, co vlastně chce koupit. Nejvíc nás zaujaly pistole. Trenéři nám některé museli zakázat, protože se z nich dalo střílet, ale alespoň jsme si koupili jiné. Když zrovna trenér nekoukal co kupujeme, tak se několika z nás podařilo koupit kuličkové pistole. Trenéři nám ale hned ty kuličky vzali s tím, že je uschovají u sebe. Další zastávkou byl obchod se sladkým. Výběr, co si koupit nám trval asi další dvě hodiny. Poslední naší zastávkou byla pauza u cukrárny, kde jsme si mohli koupit zmrzlinu. Potom jsme se začali vracet zpět do hotelu. Cesta zpět byla delší, protože byla do kopce. I když jsme nemohli do kopce, tak jsme využili situace a vzali jsme si klacek, který jsme alespoň využili k tomu, abychom se o něj opírali a hlavně abychom jím mohli sekat trávu u cesty. Trenérům se to moc nelíbilo, protože nám pak cesta trvala ještě déle. Když jsme přišli na hotel, tak jsme šli na večeři a pak rovnou do sprchy. Večer nás čekal ještě kouzelnický film. Tentokrát to byl jiný, než Harry Potter. Už se těším na zítřejší den.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace