Deník malého bojovníka – 5.den – čtvrtek

14. 7. 2019

Ráno po výletu bylo náročné. Spali jsme až do budíčku. V předchozích dnech jsem se budil dřív. Když jsme po rozcvičce, snídani a úklidu našich pokojů šli na dopolední program, tak jsme se dozvěděli, že nás čeká Kouzelnické casino.

Nejprve jsem nevěděl co to znamená, ale potom nám to naši profesoři vysvětlili. Chodili jsme po kolejích na různá stanoviště a snažili se vyhrát nějaké bertíky. Zjistil jsem, že je to hodně o náhodě a štěstí. To nám říkali i profesoři. Dopoledne nás čekal ještě trénink, kde jsme opět makali. Naši velcí makají celý týden. Mají opravdu hrooozně moc tréninků každý den. Dopoledne i odpoledne mají několik hodin trénink. Večer mají buďto protahování, nebo specialní trénink, kterému říkají cardio trénink. Někteří tam mají i černé pásky. Ty nejstarší chodí po budově nějak velmi pomalu (občas to vypadá, že si nemohou ani sednout), ale když jdou na trénink, tak jsou hrozně rychlí. Myslím, že jsou úplní hrdinové. Někdy mají čas si i zazpívat. Odpoledne nás čekalo společné focení. Trvalo nám to hrozně dlouho. Nejprve jsme se museli srovnat a pak každý chtěl asi milión fotek. Hned na to jsem šli na tréninky, které byly spojeny s odpolední hrou. Makali jsme v kimonech co to šlo. Bylo hezky, sluníčko a tak nám bylo fajn. Večer jsme se šli umýt, osprchovat a zrovna když jsem šli spát, tak nám trenéři řekli, že máme jít do jídelny. Když jsem tam přišli, tak jsme se dozvěděli, že nás čeká důležitý úkol a to dostat se z kouzelnického lesa. Nejprve mladší z každého týmu museli projít stanoviště a najít kousky mapy pro starší kamarády. Potom co jsme jim předali kousky mapy, jsme šli spát a naši starší dostali úkol dostat se z kouzelnického lesa podle naší mapy a navíc plnit cestou různé úkoly na které byl časový limit. Byly to třeba různé šifry, hádanky apod. My mladší jsme zvládli najít kousky mapy úplně v pohodě. Starší si cestou i hodně nahlas zpívali, aby se nebáli. Všechny nás cesta dost bavila.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace