Deník malého bojovníka – 6. + 7. den

14. 7. 2019

Když jsme se ve čtvrtek ráno probudili, tak jsme zjistili, že venku prší. Bylo to poprvé za celý týden. Moc nám to nevadilo, protože po snídani nás čekal program uvnitř budovy.

Dělali jsme velký kamiwazácký kvíz, který měl otázku pro každého a navíc jsme hráli kouzelnické bingo. Byla to sranda a všichni z našeho týmu se zapojili. Po hrách jsme šli na trénink. Nejstarší makali ve venkovní tělocvičně, což je vlastně takový stan. Vyšší pásky ve speciální místnosti v budově a my jsme měli společný trénink v tělocvičně. Makali jsme hrozně moc. Trenéři nás hodně chválili a říkali, že jsme i hodní. Měli jsme to spojené s muzikou a byla to fakt sranda. Po obědě a poledním klidu jsme mohli jít ven. Byl pro nás připravený kouzelnický souboj v lese. To byla hrozná sranda. Měli jsme čísla a když jsme viděli číslo jiného kouzelníka z jiné koleje, tak jsme řekli zaklínadlo a jeho číslo. To nás hodně bavilo. Později odpoledne začalo opět trochu pršet, ale nám to nevadilo, protože jsme měli připravené speciální hřiště v tělocvičně. Finále bylo bouřlivé. Po večeři nás ještě čekalo vyhodnocení celého boje o kouzelnický pohár. Měli jsem nástup s vyhlášením nejúspěšnějších kolejí. Bylo to takový rámus, že nás bylo slyšet až několik kilometrů daleko. Trenéři nám ještě říkali, že budeme mít večer překvapení. Byla to diskotéka. Byla to tzv. Redparty. Tedy měli jsme si na sebe vzít něco červeného. Kdo nechtěl jít, tak mu trenérka Karolína četla pohádku. Byla to neuvěřitelná diskotéka. Hned po druhé písničce byl plný parket a všichni neuvěřitelně tancovali. Trenéři říkali, že to vypadá jako někde na nejslavnější diskotéce v centru Prahy. Nikdo neseděl bokem a všichni se zapojili. V sobotu ráno, jsme balili věci a ještě jsme měli vyhodnocení. Trenéři nás moc pochválili a říkali nám, že jsme perfektně makali celý týden a že se na nás těší v září. Dostali jsme různé dárky jako třeba speciální medaile, pamětní list a různé sladkosti. Soustředění bylo moc fajn a už se těším na další rok.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace