Deník malého bojovníka - čtvrtek

13. 7. 2018

Na čtvrtek jsme se moc těšili, protože nás opět čekaly hry a tréninky. Dnes jsme procházeli přes Vodní království. Vzali jsme si svoje šátky, představující životy a šli jsme na to. Tedy, resp. po asi 15 minutách, protože to hledala asi polovina z nás šátky.

Většinou jsme je našli ve spodní části hromady, která se jmenuje "naše oblečení". V rámci programu jsme museli vyzvednout cennosti z posvátné mísy. K ní jsme museli dojít přes posvátnou jeskyni až jsme se dostali k jednomu z bohů. To bylo super. Poté jsme se přímo dostali do vodní války. Museli jsme nabíjet vodní balónky a zneškodnit protějšího nabíječe, který byl chráněn obránci. Ostatní děti ho kryly vlastním tělem. Válka rozhodla o tom, kdo dostane kolik zlaťáků do zítřejší aukce. Ta bude klíčová.

Po dopolední svačině jsme se vydali na trénink. Tam jsme opět cvičili a makali. Úplně na sobě cítím, jak se posouvám dál a jak mi rostou svaly. Po obědě a poledním klidu nás čekal odpolední program, který sice nebyl na body do celotáborové hry, ale byl super. Řešili jsme totiž tajenku. Venku trochu pršelo, to nás však neodradilo ani od tréninku. Měli jsme dokonce ukázku i od trenérů. Ani nevím, jak se to stalo, ale už byla večeře a poté jsme měli večerní kino. Celý den jsem si opět moc užil a těším se na finále.

Více fotek u nás na Facebooku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace