Deník malého bojovníka, den 3. - úterý

10. 7. 2024

Dneska bylo od rána hrozný horko, ale mezi dětmi se šuškalo, že bychom snad opravdu mohli jít do bazénu! Díky tomu jsem i rozcvičku zvládl líp. Po snídani jsme se rozdělili do týmů a hráli soutěžní hry o knedlíčky.

To jsou takové naše peníze, které sbíráme na závěrečnou hru, kde je budeme moc vyměnit za nějaké vylepšováky. Nejvíc knedlíčků získal včera tým Kudlanek, ale my si taky nevedli špatně. Doufám, že se dnes vytáhneme. Hry byly fakt těžký, ale jedna lepší než druhá! Lovili jsme magické kameny z bahna, dělali živé schody, bojovali s přízraky v lese, přelévali zásoby vody a rozpoznávali přátele od nepřátel. Po obědě a poledním klidu jsme měli trénink v kimonech, což bylo super, a pak přišlo to uplne nejlepší. Šli jsme do bazénu! Voda byla trochu studená, ale vůbec nám to nevadilo. Trenéři nám půjčili žížaly a tak jsme blbi asi hodinu a půl. Nevím proč, ale večer jsem byl děsně unavenej a tak jsem byl rád, že po večerním kole her jsme šli hned spát. Zítra půjdeme na výlet, tak musím nabrat síly.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace