Deník malého bojovníka - den čtvrtý (středa)

15. 7. 2022

Středeční rozcvička byla úplně hustá. Během půlhoďky jsme stihli běh, protažení a taky nějaký to posilování. Po tom nám pěkně vyhládlo. V dopoledním programu jsme se posunuli do další fáze celotáborové hry, kdy naším cílem bylo získat indicie, které nám pomůžou přiblížit se vytouženému pokladu.

Každej z týmu přispěl k zisku nějaké indicie, protože disciplíny byly jak na rychlost, vytrvalost, sílu, spolupráci, ale také na paměť. Nejvíc se mi asi líbilo, když jsme se museli desetkrát otočit kolem tyče a pak stavit pyramidy. Nebo když jsme hledali písmena, z kterých jsme museli sestavit slova a pak tyto slova pomocí našich těl složit. To bylo mega těžký, i naši kapitáni se dost zapotili při organizaci našeho týmu!
Trenéři nás dopoledne ani dopoledne moc nešetřili. Ti nejmladší si vyzkoušeli základy kumite – boje se soupeřem. Starší tyto základy pilovali a trénink měli intenzivnější. Byli tak vyšťavení, že ani při obědě nemluvili. Trenéři nás tak nemuseli okřikovat, ať se ztišíme.
Odpoledne jsme nejdříve zahájili tréninkem. Jelikož mladší měli dopoledne kumite, tak se odpo vrhli na pokračování v základní katě, která se jmenuje Heian Shodan, nebo tak nějak. Po sváče jsme pak pokračovali v disciplínách, při kterých jsme bojovali o další nápovědy k pokladu.
Večer jsme si mohli vybrat, jestli chceme přídavek tréninku karate, nebo se jít vyřádit na vybíjenou. Ti, kteří byli unavení, mohli zůstat na film.
Zítra nás prý čeká překvápko. Myslím si, že půjdeme na celodenní výlet. Tak se budu těšit!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace