Deník malého bojovníka - den pátý (čtvrtek)

15. 7. 2022

Tak jsem se trefil! Dneska jsme šli na výlet. Byli jsme rozdělení do čtyř skupin. Nejmenší čekal výšlap k nedaleké rozhledně, kde bylo hřiště a s trenéry se vyřádili při různých hrách.

Prostřední dvě skupiny se vydali tradičně do Tanvaldu, kde jsme se zastavili na zmrzce a taky v obchodě, abychom si koupili něco dobrýho na zub. Trenéři nás museli krotit a určili počet sladkostí, které si můžeme koupit. Dobře udělali, protože když jsem nás viděl, tak by netrvalo dlouho a v obchodě by nic nezbylo! Prošli jsme taky stezkou Járy Cimrmana, kde kromě zajímavostí jsme se nejvíce těšili na obrovské hřiště se spoustou atrakcí.
Ti nejstarší si prošlapali kecky, když ušli přes třicet kiláků. Prej byli až u pramene Labe a na chvilku překročili i hranice do Polska. Jsou to neskuteční borci.
Večer jsme byli všichni unavení a tak jsme měli volný program a kdo chtěl, tak se mohl koukat na film Sonic. To je takovej modrej ježek a bylo to moc prima.
Zítra nás čeká vyvrcholení celotáborovky. Doufám, že se nám podaří dostat k pokladu a zvítězit. Už teď se nemůžu dočkat!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace