Deník malého bojovníka - neděle

11. 7. 2022

Konečně jsme vyrazili s kamarády na soustředko do Kořenova. Ráno se nás sešlo u autobusu fakt hodně, ale za chvilku jsme už frčeli po dálnici do hor.

Jakmile jsme přijeli, ubytovali jsme se na pokojích s kamarády a šli na oběd. K obědu byla skvělá svíčková a po ní jsme se opravdu těšili na polední klid, aby nám před hrami a tréninkem pěkně slehlo.
Rozdělili jsme se do tréninkových skupin a vyrazili s trenéry ven. Ne všichni jsme se ve skupině znali, ale díky seznamovacím hrám už si všechna jména i nových kamarádů pamatujeme - skoro... :)
Abychom pořád jen něco nehráli, tak jsme hry prokládali cvičením karate a starší si k tomu dali i nějaké lehké posilko - asi chtějí vypadat dobře v plavkách. :)
Po večeři nám trenéři pustili v televizi Pevnost Boyard - prý že se nám to bude hodit po zbytek soustředění. Tak uvidíme, co si na nás letos nachystali - už teď se těšíme na další dny, protože to vypadá na spoustu soutěží, kde budeme muset překonávat sami sebe a na konci z toho snad bude velký zlatý (nebo snad raději sladký) poklad. :)
Ale teď už musíme jít spát, ale naštěstí trenéři zahnali do postelí i starší, takže je to fér.


Fotky najdete v předchozím příspěvku:
Facebookový profil klubu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace