Deník mladého bojovníka - den třetí

13. 7. 2022

V úterý jsme po rozcvičce a snídani vyrazili plnit další úkoly, které nám měly zajistit klíče a postup v naší cestě k pokladnici.

Plnili jsme úkoly všech možných typů - zastříleli jsme si na cíle, přenášeli míče pomocí dvou tyčí, proplétali se sítí v lese (museli jsme prolézt bez doteku), cvičili paměť - ostatně posuďte sami z fotek.
Úkolů bylo hodně a na každý jsme měli 20 minut - to nám popravdě zabralo dopolední i odpolední program, ale klíče už máme vyřešené a můžeme přejít na další část programu. Zítra nás prý čeká boj o indicie a to určitě přinese zase spoustu zábavy.
Mezi bojem o klíče jsme zvládli samozřejmě tréninky a oběd s poledním klidem.
Na tréninku jsme makali všichni jak na kumite, které je zvlášť pro nejmladší úplná novinka, tak na kata - to je pro některé z nás také dost nové a i starší mají co dělat. Všichni se snažíme posunout dál!
Večer jsme dokoukali film, který jsme měli načatý z pondělního večera a pomalu se chystali spát. Starší hráli ještě venku nějaké hry a další byli s trenérkou Sárou na pilates. Vypadali dost zničeně, tak utíkali také brzo spát.
Těšíme se na zítřek a posíláme všichni mnoho pozdravů z krásných hor!

Fotky na FB

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace