KAMIWAZA CUP 2019

27. 3. 2019

Vážení rodiče, sportovní přátelé, touto cestou zveme všechny děti na největší akci našeho sportovního klubu turnaj KAMIWAZA CUP 2019, který proběhne v sobotu 13. 4. 2019 ve Sportovní hale Jedenáctka na Chodově.

Termín přihlašování je do 10. 4. 2019 a podrobné informace s propozicemi naleznete v této aktualitě: http://kamiwaza.cz/aktuality-9/kamiwaza-cup-2019+a216.htm
Přihlašování probíhá opět přes informační systém (https://system.spirit-sport.cz) - u profilu člena oranžové pole Akce, kde následně vyberete kategorie, ve kterých má Vaše dítě startovat. V aktualitě naleznete též přehlednou tabulku s doporučenými kategoriemi v závislosti na počtu tréninků atd.


Jelikož chceme zachovat minimální cenu startovného, ale současně se jedná o náročný projekt, rádi bychom touto cestou oslovili ty z Vás, kteří mají možnost a chuť podílet se sponzorsky. Případně ty z Vás, kteří mají možnost zprostředkování možného firemního sponzora. Sponzorsky můžete podpořit tento dětský turnaj buďto finančně či na věcných odměnách pro závodníky, a to buď plošně (př.: drobná sladkost pro každého účastníka, hopík, propiska, samolepky apod.) nebo jen pro medailisty (př.: šňůry na klíče, malý plyšák, ev. tričko apod.) nebo věcně přispět do tomboly. Případným firemním sponzorům můžeme nabídnout možnost odpočtu daně, propagaci přímo ve sportovní hale, v internetových mediích či na jiných propagačních materiálech. 


V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na emailu: info@spirit-sport.cz, nebo na tel. 608 363 418.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace