Novinky z letního soustředění

15. 7. 2020

Letní soustředění nám běží v plné proudu a co, že se na něm vlastně děje. Kromě tréninků a různého doprovodného programu jsme se plně ponořili do hry JUMANJI!

Jumanji je naše celotáborová hra s nejistým koncem. Děti jsou vtaženy do hry a naší džungle, která je nevyzpytatelná a její nástrahy číhají všude. Zvláštní schopnosti, které každému hráči hra přiřknula už musí zjistit každý sám. Stát se může cokoli a každý se může stát kýmkoli. Jak ale opustit Jumanji? Jediná možnost je dohrát hru až do konce. Naši účastníci hry sbírají v týmech body, soutěží ve všech možných týmových aktivitách, vyráží na výlety po stopách v mapě Jumanji a mnohem víc. Je to prostě Jumanji.

Více zpráv o dění, spoustu fotek a videí najdete na našem facebookovém profilu https://www.facebook.com/kamiwazakarate/ (stránka je přístupná bez nutnosti mít vlastní profil).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace