Přihlašování na letní soustředění + informace ke zkouškám

16. 5. 2018

Rádi bychom Vám připomenuli možnost přihlášení na Letní soustředění karate (8. - 14. 7. v Kořenově), na kterém stále ještě zbývá několik míst.

Letní soustředění je každoročně pořádaná akce, která se těší velké oblibě, chcete-li tedy zajistit místo, doporučuji s přihlášením neváhat a provést co nejdříve.
Propozice k letnímu soustředění naleznete zde: Propozice k letnímu soustředění karate

Dále bychom rádi připomenul možnost přihlášení na zkoušky na 7. a vyšší kyu, tedy žluté pásky a vyšší. Termín přihlašování je do 23. 5., samotné zkoušky se konají 25. května na Černém Mostě. Další možnost absolvovat zkoušky na žluté a vyšší pásky bude pravděpodobně v říjnu/listopadu 2018.
Veškeré informace ke zkouškám naleznete zde: Informace ke zkouškám

O zkouškách pro začátečníky (9. a 8. kyu, bílé pásky), budeme informovat v příštím e-mailu. Samotné zkoušky budou v každé lokalitě, kde děti trénují a to v termínu 4. - 14. června. O přesném rozpisu budeme informovat. Pokud by Vám termín z nějakého důvodu nevyhovoval, není problém absolvovat zkoušky v jiný den v jiné lokalitě.

Přihlašování na akce probíhá výhradně přes informační systém (https://system.spirit-sport.cz), kde můžete člena přihlásit u jeho profilu přes oranžové pole "Akce".

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace