První tréninky na Proseku

15. 9. 2018

Vážení rodiče našich budoucích malých karatistů, jak jsme již informovali na našich internetových stránkách, pak tréninky karate v ZŠ Novoborská (Prosek – Střížkov) začínají v tomto školním roce od 1. 10. 2018.

Běžně začínáme tréninky již v září, nicméně v letošním školním roce probíhají stavební úpravy v prostorách ZŠ a proto začínáme cvičit v říjnu. Jelikož chápeme, že mnozí z Vás se chtějí před definitivním rozhodnutím více seznámit s námi i s karate, byl od začátku naplánovaný ukázkový trénink na 17. 9. 2018. Tento týden jsme zjistili, že stavební úpravy nám nedovolí ani plánovaný ukázkový trénink. Moc rádi se však seznámíme s dětmi i před začátkem tréninků a velice rádi Vám také odpovíme na všechny Vaše otázky osobně. Z toho důvodu plánujeme mít 17. 9. 2018, přímo před vstupem do ZŠ Novoborská, stánek. Velice rádi se s Vámi i s dětmi seznámíme a odpovíme Vám na všechny případné dotazy. Stánek bude před hlavním vchodem do školy umístěn mezi 17:00 – 18:00. Můžete přijít kdykoliv v průběhu této hodiny. Pokud si u nás chcete vyzkoušet trénink, pak Vám nabízíme možnost tréninku zdarma v jakékoliv z našich lokalit. Seznam lokalit naleznete zde: http://kamiwaza.cz/treninky/ . Z důvodu omezené kapacity v jednotlivých tělocvičnách, však prosíme o rezervaci přes e-mail.

Těšíme se na společné setkání.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace