Školní rok 2018/2019 - 2019/2020

1. 7. 2019

Vážení rodiče a sportovní přátelé,

jak jsme již informovali na našich stránkách, tak tréninky ve školním roce 2018/2019 bohužel skončily. Rádi bychom Vám i Vašim dětem popřáli krásné léto, odpočinkovou dovolenou či prázdniny, kdy všichni načerpáme plno sil na další školní rok. 
Již nyní připravujeme kurzy na š. rok 2019/2020, který přinese krom tréninků opět řadu akcí (závodů, soustředění atd.). V současné době je informační systém uzamčen pro přihlašování na kurzy, nicméně jakmile bude umožněno přihlašování, budeme Vás (jakožto stávající členy) informovat s předstihem před novými zájemci. Přihlašování na vybrané akce je stále povoleno.

Pokud se nesetkáme na některé z našich prázdninových akcí, dovolte mi ještě jednou popřát za celý trenérský kolektiv pohodově strávené léto a poděkovat za skvěle proběhlý školní rok. Věřím, že jsme se opět všichni posunuli dál ve všem, co děláme a v příštím školním roce na to můžeme navázat a pokračovat v rozvoji.

Přes léto budeme samozřejmě i nadále k dispozici pro Vaše dotazy, přání atd.

S pozdravem

Jan ČerníkTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace