Videotréninky na týden 15. - 21. února

15. 2. 2021

Tento týden proběhnou videotréninky ve čtvrtek 18. 2. od 16:00, a to opět ve stejném časovém rozpětí, jako tomu bylo minulý týden. Tento týden má připravené tréninky naše trenérka Lenka.

Od 16:00 proběhne "nekarate" trénink (rozhýbání a lehké posilko) pro všechny a následně vždy od celé hodiny bude navazovat trénink pro jednotlivé páskové skupiny, tedy:
Od 16:00 - pro všechny - protažení, lehké posilování
Od 17:00 - začátečníci a bílé pásky
Od 18:00 - bíložluté pásky a žluté pásky (8. + 7. kyu)Od 19:00 - trénink pro zelené a vyšší páskyTrénink můžete sledovat na našem Youtube kanále: https://youtu.be/KIhpfqhNAzU

Za každou zpětnou vazbu budeme rádi. Trénink je vysílaný živě, tedy je i prostor k dotazům apod. Stejně tak v případě nějakého přání rádi upravíme obsah našich videotréninků, abychom co nejlépe suplovali výpadek přímého kontaktu. Samozřejmě pokud nemůžete trénink sledovat naživo, je možné si kdykoliv pustit záznam na stejném odkazu. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace