Videotréninky na týden 18. - 24. ledna, info k opatřením

18. 1. 2021

Tento týden proběhnou videotréninky již v úterý, a to opět ve stejném časovém rozpětí, jako tomu bylo minulý týden. Od 16:00 proběhne "nekarate" trénink (rozhýbání a lehké posilko) pro všechny a následně vždy od celé hodiny bude navazovat trénink pro jednotlivé páskové skupiny.

Od 16:00 - pro všechny - protažení, lehké posilování
Od 17:00 - začátečníci a bílé pásky
Od 18:00 - bíložluté pásky a žluté pásky (8. + 7. kyu)
Od 19:00 - trénink pro zelené a vyšší pásky
Trénink můžete sledovat na našem Youtube kanále zde: https://youtu.be/JyVCm8vfCfU
Za každou zpětnou vazbu budeme rádi. Trénink je vysílaný živě, tedy je i prostor k dotazům apod. Stejně tak v případě nějakého přání rádi upravíme obsah našich videotréninků, abychom co nejlépe suplovali výpadek přímého kontaktu. 


Co se týče opatření:
Slíbili jsme vyjádření ke kompenzacím za neprobíhající tréninky. Současný stav řešení je takový, že všem jsme odložili na polovinu února případné platby, které již předtím byly odsunuty na leden. Bohužel stávající situace nám neumožňuje vyčíslit konečnou částku, kterou budeme kompenzovat, jelikož Vláda ČR stále mění platnost opatření. V každém případě trvá náš slib, že se k celé věci postavíme čelem, nicméně potřebujeme počkat na termín, kdy budeme moci začít opět trénovat. Podle současného vývoje očekáváme, že by obnovování tréninků mělo být možné na přelomu únoru/března. Prosíme tedy o trpělivost s celou situací, i tak to pro nás bude administrativně velmi komplikovaný krok. Formu kompenzací si následně budete moci zvolit v inf. systému (úpravu navazující platby, převod na akci, vrácení částky...). 


Dále, jak jsme již informovali v minulém e-mailu o plánovaných akcích - v současné době ještě není spuštěna možnost přihlašování v inf. systému - o této možnosti Vás budeme samozřejmě informovat. Pouze jsme chtěli odprezentovat termíny, aby následně nedošlo ke kolizi např. s dovolenou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace